Kasa sprawdzona przez wielu przedsiębiorców

Kasa sprawdzona przez wielu przedsiębiorców

Jeśli myślimy o zakupie kasy fiskalnej, na pewno chcemy, aby był to zakup na długie lata, czemu oczywiście nie można się dziwić. W takiej sytuacji nie dziwi nikogo to, że w głównej mierze stawiamy na kasy, które są sprawdzone przez innych przedsiębiorców. Na pewno do takich należy model Posnet Bingo HS EJ, po który bardzo często sięgają właściciele małych sklepów i puntów usługowych.

Elektroniczne kopie paragonu

Wielu przedsiębiorców szuka kas, które archiwizują paragony fiskalne w wersji elektronicznej. Jeśli ty także masz dość kas zaopatrzonych w dwie rolki, które trzeba często zmieniać, na pewno ten model kasy także i tobie przypadnie do gustu. Ta wersja kasy fiskalnej została bowiem zapatrzona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ).

Szerszy papier

To jednak nie wszystkie zmiany, oczywiście w ujęciu pozytywnym. Na pewno na plus zaliczyć trzeba także to, że w tym modelu kasy fiskalnej stosowany papier jest szerszy. Zazwyczaj wykorzystywane rolki o grubości 28mm zostały tutaj zastąpione tymi, których szerokość wynosi aż 57 mm. Dzięki temu także większe możliwości pojawiły się w aspekcie liczby znaków w wierszu. Tych może być aż 24, choć cała nazwa towaru może mieć nawet 40 znaków.

Szybkość i prostota

Jak w związku z tym widzimy, ten model kasy jest bardzo zaawansowany. Niemniej jednak nie oznacza to wcale tego, że jest on trudny w obsłudze. Zarówno ogólna obsługa kasy, jak i wymiana papieru jest bardzo prosta. Tę drugą czynność ułatwia tutaj mechanizm ?easy load?. Sama klawiatura jest natomiast bardzo czytelna i ma możliwość zaprogramowania 15 klawiszy skrótu. Poza tym znajdziemy tutaj duże i czytelne alfanumeryczne wyświetlacze operatora LCD 2×16 znaków oraz numeryczny wyświetlacz LED.

Wspomnijmy jeszcze o jej cenie. Kasa Posnet Bingo HS EJ  kosztuje w granicach 1300 złotych. Wprawdzie nie jest to cena najniższa i na rynku znajdziemy wiele tańszych kas, to porównując jej wartość do pełnionych funkcji, na pewno się nie zawiedziemy. Tym bardziej że większość z tej kwoty może zostać nam zwrócona, jeśli o taki zwrot będziemy się ubiegać.

2 Komentarzy

  1. Agata

    Ma ktoś taką kasę w salonie fryzjerskim? Sprawdza się czy raczej nie?

  2. Zofia

    Ja mam taką w kiosku, gdzie paragonów z oczywistych względów wystawiam mnóstwo i jest ok. Także u ciebie powinno być podobnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *