Kasa fiskalna dla małych przedsiębiorstw

 Kasa fiskalna dla małych przedsiębiorstw

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi niewielki biznes stacjonarny, na pewno musisz pomyśleć o odpowiedniej kasie fiskalnej. Jeśli jej jeszcze nie masz, na pewno decyzja o zakupie będzie znacznie prostsza, bo za chwilę zaprezentujemy model, który w małych placówkach handlowych i punktach usługowych sprawdza się znakomicie. Jeśli natomiast masz już kasę, być może czas pomyśleć o zamianie jej na nowszy model. W obu przypadkach polecanym przez nas produktem jest kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU.

Praktyczna i prosta w obsłudze

Każdy przedsiębiorca wybierając kasę fiskalną, przede wszystkim chce, aby jej obsługa nie sprawiała żadnych problemów. Jest to z korzyścią nie tylko dla samego przedsiębiorcy i jego ewentualnych pracowników, ale także i klientów, którzy niechętnie stoją w długich kolejkach, czekając na wydruk paragonu. Tutaj się z tym nie spotkamy. Obsługa modelu Posnet Bingo HS EU jest naprawdę prosta. Dodatkowo komfort użytkowania podnoszą dwa duże wyświetlacze. Jeden LCD 2×16 alfanumeryczny, podświetlany dla operatora i LED8 numeryczny dla klienta. Dodatkowo kasa ma aż 24 klawisze na klawiaturze, a w tym 5 programowalnych. O szybkości wydruku mogą świadczyć natomiast liczby. Kasa ta drukuje bowiem z szybkością 156 linii na sekundę.

Przygotowana na zmianę waluty

Zgodnie z Traktatem Lizbońskim, który został podpisany przez ŚP. Lecha Kaczyńskiego Polska wcześniej lub później będzie musiała przyjąć walutę europejską. Oczywiście nie nastąpi to za rok lub dwa, ale kiedyś na pewno. W takiej sytuacji wszystkie kasy fiskalne będzie trzeba przeprogramować z polskiego złotego na euro. Jeśli postawicie na Posnet Bingo HS EU nie będziecie mieli z tym większego problemu, bo jest to urządzenie wielowalutowe z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż. Tak więc także i eurofiskalizacja mu nie groźna. Poza tym, iż kasa ta posiada funkcje, które spotykamy w wielu innych tym podobnych urządzeniach takie jak przypominanie o obowiązkowych przeglądach okresowych lub sygnalizacja konieczności wykonania raportu dobowego, to nie brak także funkcji, które nie są często spotykane. Tutaj na uwagę zasługuje między innymi definiowanie towarów ważonych, dla których masa podawana jest wyłącznie z wagi, automatyczne udzielanie zapisanych rabatów czy możliwość zaprogramowania maksymalnej ceny sprzedawanych towarów.

3 Komentarzy

  1. Tomasz

    Super, naprawdę super kasa, którą warto mieć w swojej firmie. Mimo iż początkowo miałem problem z jej opanowaniem, to szybko nauczyłem się obsługi.

  2. Andrzej

    Ile kosztuje taka kasa?

  3. Mariusz

    Za około 1100 złotych już kupisz. Jak na tak niską cenę, na pewno jest to urządzenie, któremu warto jest się bliżej przyjrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *