Kasa fiskalna z górnej półki

Kasa fiskalna z górnej półki

Jeśli chcemy, aby nasza kasa fiskalna była w pełni funkcjonalna, na pewno musimy pomyśleć o tym, aby była ona kompatybilna i współpracowała ze skanerem kodów kreskowych, dzięki czemu sprzedaż będzie nie tylko znacznie szybsza, ale także i łatwiejsza. Tym bardziej że obecnie niemal każdy produkt ma swój własny kod kreskowy. Wpisywanie go ręcznie, na pewno jest znacznie trudniejsze aniżeli zeskanowanie go przy pomocy odpowiedniego skanera. Jeśli szukacie takiej kasy fiskalnej, na pewno znakomicie sprawdzi się tutaj model Posnet Bingo XL, polecany między innymi do mniejszych i średnich punktów handlowych.

Duża baza towarowa

Średnie sklepy zazwyczaj są zaopatrzone w dość duży asortyment. To wszystko sprawia, że baza takiej kasy fiskalnej także musi być obszerna. Posnet Bingo XL  ma bazę 8000 PLU, co powinno być wystarczające dla średniej wielkości punktów usługowych.

Znakomity akumulator

Na pewno wielkim plusem tej kasy fiskalnej jest zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności, który zabezpieczy kasę na wypadek awarii zasilania lub konieczności pracy w terenie. Po pełnym jego naładowaniu możemy liczyć nawet na 120 tys. linii wydruku. Pojemność jest więc naprawdę imponująca. Dodatkowo znajdziemy tutaj mechanizm drukujący Fujitsu o zwiększonej wytrzymałości, który doskonale poradzi sobie w sklepach o dużym natężeniu sprzedaży. Dodajmy jednak, że te dodatki dostępne są w wersji PLUS, która jest średnio 100 złotych droższa od wersji STANDARD.

Zapis w wersji elektronicznej

Tak zaawansowana kasa fiskalna nie może nie mieć możliwości zapisu paragonów w wersji elektronicznej. Ten jest tutaj możliwy dzięki archiwizacji danych przez port komunikacyjny Ethernet.

Podsumowując, możemy z pełnym sumieniem polecić tę kasę fiskalną wszystkim średnim sprzedawcom. Jeśli zależy ci na wygodzie, szybkości wydruku, a także zaawansowanych funkcjach, na pewno Posnet Bingo XL sprawdzi się tu w stu procentach.

3 Komentarzy

  1. Karol

    Czy opłaca się dokładać stówę i postawić na kasę z rozszerzeniem PLUS? Czy może nie ma wielkiej różnicy?

  2. Antek

    Ja mam kasę STANDARD, ale powiem szczerze, że nie miałem możliwości zakupu tej lepszej. Według mnie lepiej jest dołożyć i kupić coś lepszego. Tym bardziej że różnica niewielka.

  3. Tomasz

    Jaką kasę polecacie do taksówki? Czy model Posnet Mobile EU się sprawdzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *